Vienības nams aicina uz koncertu “Pavasaris, džezs, roks…”

Š. g. 21. aprīlī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks dziedātāja Miloša Maleševiča (Slovēnija, Vācija) un profesionālā pūtēju orķestra “Daugava” (mākslinieciskais vadītājs Arnolds Grīnberts) koncerts “Pavasaris, džezs, roks…”.

Pavasara koncertā piedalīsies arī viesmūziķi – Jānis Grīnberts (saksofons, Latvija, Vācija), Nevjans Lenkovs (sitaminstrumenti, Bulgārija, Vācija) un Andrejs Orlovs (basģitāra, Latvija).

Milošs Maleševičs ir populārs slovēņu estrādes, džeza, roka dziedātājs. Savu muzikālo karjeru uzsāka 13 gadu vecumā Slovēnijā. Ir piedalījies starptautiskos konkursos un ieguvis goda balvas kā solists. 16 gadus no savas muzikālās dzīves pavadījis Somijā un Zviedrijā koncertējot uz dažādām skatuvēm. 2003. gadā pārstāvēja Slovēnijas mūziķu sniegumu Eirovīzijas konkursā, kas notika Latvijā.

Ir strādājis kā autors un izpildītājs mūzikas kompānijā “Tonstudios, Produzenten, Komponisten, Agenten und Bühnen aller Welt” un televīzijas šovā Vācijas balss (The Voice of Germany). Vairāk kā 14 gadus darbojas turneju projektos ar angļu, amerikāņu un Eiropas roka un džezroka mūziķiem, ir grupas “Mandoki Soulmates Band” solists. Koncertējis kopā ar slaveniem amerikāņu dziedātājiem un instrumentālistiem, kā piemēram: Robin Gibb bee gees / ASV, Mike Stern / ASV, Till Brönner / Vācija, Bill Evans / ASV, Chaka Khan / ASV, Randi Brecker / ASV un daudziem citiem.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 5.00 euro.

Vienības nama pasākumu laikā notiek filmēšana un fotografēšana.